«رفیق شفیق هوگوچاوز، خسته نباشید »

 

البته نویسنده خیلی انگیزه‌ای برای طرح مباحثی که در پی می‌آید نداشت زیرا خیری در آن نمی‌دید و از طرفی هم، اکنون دیگر نقد شما هم، ارزشی ندارد، ولیکن این پیام. . . طاقتم را طاق کرد. . .ادامه . . .

 

بسم الله الرحمن الرحیم

«رفیق شفیق هوگوچاوز، خسته نباشید»

آقای رئیس جمهور، قاعدتاً باید به یاد داشته باشید که این طلبه‌ی بسیجی در محضر و خدمت سید آزادگان حضرت حجة‌الاسلام والمسلمین ابوترابی قدس سره، به عنوان دو نفر ایثارگری که از مجلس شورای اسلامی به صورت افتخاری در جلسات شورای مرکزی جمعیت ایثارگران شرکت می‌کردند، با جنابعالی آشنا شد. حتماً در خاطر آن رفیق شفیق هوگوچاوز، هست که با افتخار تمام به عنوان عضوی از دولت سازندگی(استاندار اردبیل) در آن جلسات شرکت می‌کردید، و بعضی وقتها با لهجه‌ و زبانی خاص، مطالبی(جک) نشاط‌‌‌ بخش را مطرح می‌کردید و دوستان حاضر را، خندان می‌ساختید.

امیدوارم که گفتگوی تاریخی و 90 دقیقه‌ای اینجانب را با عنوان مبارک نماینده‌ی مردم شریف جیرفت و عنبرآباد در دوره‌های چهارم، پنجم، و هفتم مجلس شورای اسلامی با رئیس جمهور نهم، فراموش نکرده باشید. اکنون و بعد از این چاوزنامه‌ی اخیرتان، عزم را جزم ساخته‌ام تا سر فصل‌هایی از آن مصاحبه‌ی روزهای پایانی آذرماه  1384 را که در رسانه‌ها نیز بازتاب گسترده‌ای داشت،«اینجا را کلیک کنید»، از باب «فان‌الذکری تنفع‌ المؤمنین» برای ملت ایران بازگو کنم، زیرا آنچه که در باره‌ی هوگوچاوز به اسم شما در رسانه‌ها منتشر شد، به هذیان‌گویی یک مسیحی کاتولیک و به اصطلاح "کاتولیک‌تر از پاپ"، بیشتر شباهت دارد تا با اعتقادات یک شیعه‌ی داغ و چندآتشه‌ای که با دعای شریف فرج، سخن خود را شروع، و با دعای کشته شدن در رکاب امام، پایان می‌دهد. هوگوچاوزی که برخی از اهالی سیاست و رسانه، در فضای مجازی، از تعامل او با صدام، معمرالقذافی، اوباما، و برخی از دوپایان دیگر از دو جنس، مطالب قابل تأملی را منعکس کرده‌اند، و می‌خواستند مطابق فراعنه‌ی مصر باستان، و قدرتمندان چین مائوئیست، و شوروی سابق کمونیسم،  جنازه‌اش را مومیایی. . .!؟، و . و . . .

گزارش تصویری از حضور احمدی نژاد در مراسم سوگواری هوگو چاوز

جناب آقای رئیس جمهور، به ‌خاطر آن مصاحبه، حتی‌ خبرگزاری مهر، در حق بنده جفا روا داشت، ولیکن بنده به خاطر دستور مطاع حضرت امام‌ خامنه‌ای مدظله‌العالی، مبنی بر حمایت از رئیس جمهور، همه را به جان خریده‌ام و هزینه‌های طرفدار احمدی‌نژاد نبودن، و ایضاً حامی رئیس جمهور در مجلس هفتم بودن را، پرداخته‌ام. و این هزینه‌پردازی همچنان ادامه دارد.

 البته نویسنده خیلی انگیزه‌ای برای طرح مباحثی که در پی می‌آید نداشت زیرا خیری در آن نمی‌دید و از طرفی هم، اکنون دیگر نقد شما هم ارزشی ندارد، ولیکن این پیام عجبیتان برای رفیق سابقتان، طاقتم را طاق کرد چون که می‌دانم که با علم و با عمد، این گونه مطالب سطحی را که به قول حضرت آیةالله یزدی از بی اطلاعی آقای احمدی‌نژاد ناشی می‌شود، در جامعه می‌پراکنید. آری می‌نگارم تا ان‌شاءالله برای خوانندگان محترم، مفید فایده واقع بشود. البته بنده نقدنامه خود را قبلاً (1387) به استحضار مردم رسانیده‌ام. «اینجا را کلیک کنید».

اول؛ به یاد دارید که در پاسخ به طرح انتقاد اقتصاددانان مبنی بر نتیجه‌ی عملکرد غیرکارشناسی احمدی‌نژاد در خصوص اقتصاد کشور این خواهد شد که سرنوشت اقتصادی کشور آرژانتین، در انتظار ایران اسلامی می‌باشد. با قاطعیت اعلام کردید که سیاست‌های جدید اقتصادی دولت، و همچنین سیاست‌های من در خصوص بورس جواب خواهد داد و به زودی نرخ تسهیلات بانکی را تک‌‌ رقمی خواهم کرد. و گفتید که من سال‌ها در خصوص اقتصاد کشور مطالعه کرده‌ام و سیاست‌های اقتصادی‌ام کارشناسی و علمی هستند و از این قبیل بعداً از سوی شما زیاد شنیده شد. خوب حالا بعد از گذشت قریب به 8 سال چه می‌فرمایید؟. آیا می‌دانید چه بر سر اقتصاد این کشور آورده‌اید؟!. با آن سیاست‌های کذایی اقتصادی احمدی‌نژادی، نرخ پول دشمنان، و ارزش پول خودمان را، به کجا رسانیده‌اید!. فکر می‌کنید مردم متوجه کارهای اقتصادی شما در رابطه با طلا، ارز، خودرو، گوشی تلفن همراه، گمرک، یارانه‌ها و . و . . .، نیستند!.

دوم؛ در آن گفتگوی تاریخی، با صراحت و قاطعیت فرمودید که من با قدرتی که ملت به من داده است به عنوان رئیس جمهور ملت ایران، مفاسد اقتصادی، رانت‌خواری و ویژه‌خواری‌ها، و قوم خویش‌سالاری را، ریشه‌کن خواهم کرد. حالا چه می‌گویید!؟. آقای رئیس جمهور، واقعاً خسته نباشید، این جریان 3000 میلیارد تومانی چیست؟، و آن لیست 300 نفری را که 8سال است انتشار آن را تکرار می‌کنید، چه وقت بر سر مفسدان اقتصادی فرو می‌کوبید.

 سوم؛ فرمودید که به هیچ ‌کس از باب رفاقت و خویشاوندسالاری مسؤولیت نداده و نخواهم داد. به راستی یکبار دیگر اطراف خود را خوب ورانداز بفرمایید و دقت کنید که آیا به این وعده خود عمل کرده‌اید؟. آیا آقای مشایی بر مبنای الهی و لیاقت منصوب شده است. آیا اهل سیاست و آنان که سری درکتاب و دعا دارند این وعده شما را محقق می‌دانند؟.

چهارم؛ جناب آقای احمدی‌نژاد، به نظر می‌رسد که فراموش کرده‌اید که با صراحت به صاحب این قلم گفتید که به معنای واقعی کلمه مجلس شورای اسلامی را در رأس امور می‌دانید، و اضافه فرمودید که هیچ رئیس ‌جمهوری همانند من با مجلس تعامل نداشته‌ است. به راستی در آن لحظه، آیا این حرف‌ها را از سر اعتقاد بر زبان می‌راندید؟، پس چه اتفاقی رخ داد که اینچنین مجلس را . . . کردید و به مجلسیان گفتید، شب عیدی می‌خواهم کمی با آنان صفا کنم، و به آنان نهیب زدید که اگر به من نمره‌ی 20 ندهید، هم بی‌معرفت هستید و هم نامرد. پس چرا کار را بدانجا رسانیدی که کتاب بودجه را هم تقدیم مجلس نکردید. جسارتی را که هرگز هیچ‌ رئیس دولتی روا نداشت..

پنجم؛ در آن یکشنبه شب دی ماه 1384 که تاریخی شد، در پاسخ به سخن بنده مبنی بر این‌که می‌گویند شما مسایل خرافاتی را رواج می‌دهید، گفتید من استاد دانشگاهم، تحصیل کرده‌ام، چگونه می‌توانم خرافاتی باشم، ولیکن چطور شد که بعد از مدت کوتاهی، آن‌هم به عنوان سوغات مراجعت از سفر نیویورک و سازمان ملل، داستان عجیب هاله‌ای از نور را رواج دادید?. و حالا خرافه گرایی شما، در نوشته‌های عجیب و عزای عمومی غریبتان، کاملاً هویدا شده است و جریان متن حکمتان به آقای مشایی را برملا می‌سازد.

ششم؛ در آن گفتگوی 90 دقیقه‌ای خیلی محکم و قاطع اعلان کردید که انگ انجمن حجتیه‌ای بودن را که مخالفان می‌گویند، به من نمی‌چسبد و به شدت این انجمن کذایی را رد کردید. حالا بعد از گذشت حدود هشت سال از ریاست جمهوریتان چه می‌گویید.

هفتم؛ احتمالاً این را هم در طوفان قدرت در گردباد نسیان به فراموشی سپرده‌اید که در دفاع از کار عجیب و غریب‌تان درمورد بانک‌ها که به یکباره تمام مدیران عامل آن‌ها را برکنار کردید. و کار را به رئیس کل فعلی بانک مرکزی رسانیده‌اید، که ظرف یکی دو سال بیش از بیست(20) سیاست ارزی را تصویب و لغو کرده است، و ارزهای امریکا و اروپا را که هر دو قدرت دشمنان قسم خورده‌ی ما هستند، به حدود پنج‌هزار تومان بالا بردید، یعنی پدر پول ملی کشورمان را درآورید. ریالی که اینک به شدت مورد دستبرد دشمنان اسلام ناب و ایران اسلامی، قرار گرفته است، روزگاری ارزش و اعتبار خاص خودش را داشت. لابد این را نیز قبول ندارید که کشور را در آستانه دستخوش  انواع آسیب‌ها اقتصادی قرار دادید که در طول تاریخ دولت‌ها و حکومت‌ها، نمونه ندارد، و اگر تدابیر مقام معظم رهبری و ظرفیت بالای جامعه‌ی علوی و مردم عاشورایی ایران اسلامی و ارگان‌های مسؤول نبود، عواقب آن معلوم نبود.

هشتم؛ در آن گفت و شنود به یادماندنی، با شوق، ذوق و افتخار  و با صدای بلند داد سخن سر دادید و گفتید که من آمده‌ام تا فدای مقام معظم رهبری دام ظله‌الوارف، بشوم، یادتان هست؟، اگر فراموش کردید از جناب اقای رئیس سابق روزنامه‌ی ایران بپرسید. به راستی چه شده است که احمدی‌نژادی که در شروع به قدرت رسیدنش، خود را فدایی امام خامنه‌ای روحی فداه، می‌دانست و در روز تنفیذ دوره‌ی اولش، دست حضرت آقا را بوسید،

http://jolbaksetiz.ir/wp-content/uploads/2012/11/xhs101aaa.jpg

اینک هوگوچاوز را جزو 313 نفر زمان ظهور می‌داند و او را شهید می‌خواند و برای مشایی غوغا بپا می‌کند. «اینجا را کلیک کنید» ، و بقیةالله الاعظم امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف را، نعوذ بالله "بهار" معرفی می‌کند!؟. خاتم‌الاوصیاء حجةبن الحسن المهدی عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف، اساس خلقت و صاحب تمام فصول، و گرداننده‌ی جهان هستی است و بهار جریی از آن کل مطلق است. آری بدینسان دل  مراجع عظام تقلید خصوصاً مرجع اعلم حضرت آیةالله العظمی امام خامنه‌ای ادام الله ظله علی رئوس المسلمین را، به درد می‌آورد و ضد نظر نایب امام زمان، که در حقیقت خلاف نظر امام زمان علیه‌السلام است، عمل می‌کند؟!.

http://www.alborznews.net/files/fa/news/1389/4/4/12654_234.jpg

نهم؛ آقای رئیس جمهور، آیا به یاد می‌آورید که با خضوع و خشوع تمام به بنده و دیگران و حتی در تلویزیون گفتید، می‌گویند قیافه‌ات به درد ریاست جمهوری نمی‌خورد، خب به درد نوکری که می‌خورد. من می‌خواهم نوکر و جاروکش ملت ایران بشوم. یادتان هست که به جاروکشی ملت ایران افتخار می‌کردید. حالا چی؟. حالا که حدود 3000 روز است که بر مرکب چموش قدرت سوار هستید، چه می‌گویید؟. آیا می‌دانید طی این مدت چه تغییراتی پیدا کرده‌اید، و چند دست کت‌وشلوار و کاپشن گران‌قیمت عوض کرده‌اید. بلی حق دارید که حالا برای ما تا روز 12 مرداد 1392 که روز تنفیذ است، خط و نشان بکشید!؟. «اینجا را کلیک کنید».

دهم؛ گفتید که اشرافی‌گری دولتی را درهم می‌شکنید، و چه همه بیت‌المال را در کاخ ریاست جمهوری در خیابان پاستور و زیر درختانی را که پر از لانه‌ی کلاغ‌ها هستند، هزینه کردید که به کاخ سعدآباد نروید و کاخ نشین نشوید. بنگر و ببین که . . . ، کرده‌اید؟. فقط سفر اخیر خود و همراهانتان را به نیویورک از نظر بگذرانید. استقبال‌ها را درکاخ سعدآباد و موارد دیگری از این قبیل را، چگونه توجیه می‌فرمایید؟!.

یازدهم؛ آقای رئیس جمهور، یادتان هست که راجع به سیاست خارجی و در خصوص هلوکاست چه گفتید، آیا حالا هم فکر می‌کنید که طرح آن‌گونه مباحث تاریخی با آن سبک غیرمتعارف، و آن سیاق دشمن‌پسند، برای جمهوری اسلامی مفید بوده ‌است، اگر پاسخ شما مثبت است، استقبال سی‌ان‌ان، بی‌بی‌سی، ان‌بی‌سی، فاکس نیوز، رویترز، یونیتدپرس، فرانس‌پرس و . و ...، از درشت‌گویی‌ها‌ی شما، توجیه می‌کنید، آن‌ها حتی اگر یک کلمه را به ضرر خود بدانند، سانسور می‌کنند. همگی آن‌ها ابزار امپراطوری خبری امپریالیسم، و ناتوی رسانه‌ای صهیونیزم بین‌الملل هستند، و حقیقتاً اگر یک کلمه هم در راستای اهداف شوم و استعماریشان نباشد، حذف کرده و سانسور می‌کنند، چطور است که بارها و بارها درشت‌گویی‌های غیرضروری و بعضاً مضر شما برای کشور را، بارها و بارها در بخش‌های مختلف خود پخش می‌کنند. چرا بنی‌صدر از شما خوشش آمده است و خودش را دارای شباهت با شما معرفی می‌کند. چرا ضدانقلاب دارد به شما طمع پیدا می‌کند و یا کرده است!؟.

دوازدهم، در آن مصاحبه‌ی مورد اشاره، فرمودید که به «بم» به عنوان اولویت نگاه می‌کنم و برای آن برنامه‌های خاص می‌ریزم، آیا اکنون بمی‌های عزیز قبول دارند که چنین کرده‌اید؟. خدا کند که قبول داشته‌ باشند. پاسخ این پرسش را بمی‌ها خوب می‌دانند.

سیزدهم؛ درآن مصاحبه فرمودید که درسفرهای استانی، به هر وعده‌ای که می‌دهم عمل خواهم کرد. به راستی چنین کرده‌اید؟!، درسفر به کرمان با پیشنهاد وزیر محترم وقت بهداشت که به عنوان نماینده‌ی تام‌الاختیار دولت به جیرفت سفر کرده ‌بود، راه آهن جیرفت - کرمان – کهنوج را، به تصویب هیأت دولت رساندید و یکی از مصوبه‌های هیأت دولت درکرمان این مصوبه‌ی بس مهم و تاریخی بود. قطعاً به یاد دارید، اگر فراموش کرده‌اید از جناب آقای دکتر باقری‌لنکرانی بپرسید. آیا حالا خبری از آن راه‌ آهنی را که وعده دادید، دارید؟!.. فرودگاه را چه بگویم. پل دوم هلیل‌رود وحشی و دیوانه را که قول داده بودند در بهمن‌ماه 1387، افتتاح کنند، بعد از پنج سال تأخیر، طی ماه‌های اخیر به بهره برداری رساندند. مسکن مهر را هم در جیرفت که هنوز به پیان نرساندید. و . و . . .،. البته دلایل این قضایا روشن است.

در بقیه‌‌ی استان‌ها، و با دیگر وعده‌ها چه کرده‌اید، الله اعلم..

در خصوص مسائلی چون؛

-         تبعیت از مقام منیع ولایت،

-         تعامل با مجلس شورای اسلامی،

-         تغییر حیرت‌انگیز وزیران،

-         برخورد تحقیرآمیز با اعضای کابینه،

-         تضاد قول و فعلتان با مردم و مقامات،

-         سفرهای خارجی شما و مصاحبه‌های غیرضروری و بی‌شمار،

- تغییر چند وزیر کشور، تعویض چند رئیس کل بانک مرکزی،

-         و . و . . .، سینه سینه سخن دارم که؛

شرح این هجران و این خون جگر

این زمان بگذار تا وقت دگر

طلبه‌ی بسیجی؛

وامانده از قافله‌ی شهدای فی سبیل الله،

علی زادسرجیرفتی

قم‌المقدسه؛  1391/12/22

 ==============

عکسی از احمدی نژاد که خبرگزاری فارس را به دردسر انداخت

 

 http://www.entekhab.ir/fa/news/100578

=====

 ممکنه بفرمائید شما چه شباهتی بین چاوز و شهدا دیدید

«ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون...

=====

    دیدار ماه گذشته هوگو چاوز و باراک اوباما / عکس‌: رویترز

تسلیت!! به مناسبت درگذشت بسیجی واقعی عصر!!؟؟،‌ آقای هوگو چاوز»! واقعاً که مسخره بازی است آقای احمدی نژاد "کلیک کنید"

=====

 

 

 

اشاره محمود احمدی نژاد، به تعابیر مذهبی در پیام تسلیت و اظهاراتش به مناسبت درگذشت هوگو چاوز انتقادات برخی از روحانیون را برانگیخته است.

 

 

 

آقای احمدی نژاد هنگام ورود به فرودگاه کاراکاس، ضمن تجلیل از هوگو چاوز، گفت”خدای متعال، حضرت مسیح و انسان کامل، یار ملت ها خواهند بود و اینها حقایقی است که چاوز عمیقا به آنها ایمان داشت.”

 

 

 

آقای احمدی نژاد را در سفر به کاراکاس، اسفندیار رحیم مشایی، رئیس دبیرخانه جنبش غیرمتعهدها، محمدرضا میرتاج الدینی، معاون رئیس جمهوری در امور اجرای قانون اساسی، علی اکبر صالحی، وزیر امور خارجه و اسدالله عباسی، سرپرست وزارت کار، همراهی کرده اند. در این عکس وزیر امور خارجه ونزوئلا در سمت چپ آقای احمدی نژاد دیده می شود.

 

 

 

دیدار آقای احمدی نژاد و نیکولاس مادورو، معاون هوگو چاوز که به عنوان رئیس جمهوری موقت ونزوئلا سوگند یاد کرده است.

 

گزارش تصویری از حضور احمدی نژاد در مراسم سوگواری هوگو چاوز

 

ادای احترام محمود احمدی نژاد به هوگو چاوز. قرار است جسد آقای چاوز مومیایی شود. الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس در سمت دیگر تابوت است.

 

گزارش تصویری از حضور احمدی نژاد در مراسم سوگواری هوگو چاوز

 

بوسیدن تابوت هوگو چاوز از سوی آقای احمدی نژاد بازتاب وسیعی در رسانه ها داشت.

 

گزارش تصویری از حضور احمدی نژاد در مراسم سوگواری هوگو چاوز

 

رهبران حدود سی کشور جهان در مراسم رسمی ادای احترام به آقای چاوز شرکت کردند.

 

گزارش تصویری از حضور احمدی نژاد در مراسم سوگواری هوگو چاوز

 

ایران و ونزوئلا در دوره ریاست جمهوری هوگو چاوز روابط گسترده ای با یکدیگر برقرار کردند. آقای چاوز ۱۴ سال رئیس جمهور ونزوئلا بود و طی این مدت ۹ بار به ایران سفر کرد.

 

گزارش تصویری از حضور احمدی نژاد در مراسم سوگواری هوگو چاوز

 

مادر هوگو چاوز و محمود احمدی نژاد. محمدرضا میرتاج الدینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور ایران در عکس دیده می شود.

 

گزارش تصویری از حضور احمدی نژاد در مراسم سوگواری هوگو چاوز

 استفاده از این مطلب، با ذکر منبع، اشکال ندارد

=====

 زادسرجیرفتی : احمدی نژاد موج آفرینی نکند

زادسرجیرفتی : احمدی نژاد موج آفرینی نکند احمدی نژاد موج آفرینی نکندادامه . . .

 

احمدي نژاد خود را منتخب امام زمان ع، مي‌داند

احمدينژاد خود را منتخب امام زمان ع(نعوذبالله)می‌داند!؟يك‌‏بار و براي هميشه با مردم شفاف باشیدادامه . . .

=====

گفت‌وگوی اختصاصی 90 دقيقه‌ای زادسر با رئيس جمهور

 

احمدی‌نژاد : آمده ام تا خود، دولت و آبرویم را هزینه انقلاب، امام (ره)، نظام و مردم کنم

زادسر در پایان گفت و گو با خبرنگار "مهر" گفت احمدی‌نژاد تصریح کرده است برخی از امام و انقلاب و نظام برای خود و حاکمیتشان هزینه می کنند، اما من آمده ام تا خود، دولت و آبروی خود را هزینه انقلاب، امام (ره)، نظام و مردم کنم و مصمم هستم و بدان افتخار می کنم.احمدی‌نژاد تصریح کرد در مواضع خود جدی هستم و عهد کرده ام جانم را فدای اسلام و انقلاب و رهبری بکنم.

برخوردهای آنان با بنده به این علت است که همه سخنرانی‌هایم را با "اللهم عجل لولیک الفرج والنصر و ... http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2007/05/261866_orig.jpgادامه . . .

 

=====

 

«نقد»احمدی‌نژاد،به سبكی ديگر: ادامه . . .

دیدگاه‌ها   

#2 دوست دوست مشترکم 1392-01-12 09:44

سلام
درسته ، ولی این نقدها دیگه نوشداروی پس از مرگ سهرابه ، حالا که همه ما چند برابر فقیر تر شدیم چه فایده؟؟؟؟؟؟
فکر کنم دیر شده
نقل قول کردن

#1 امین 1391-12-30 04:22

سلام
در مورد نقدهایی که بر آقای احمدی نژاد وارد کردید با شما موافقم و عدم حمایت شما از ایشان در انتخابات دوره نهم و دهم نشان از شناخت شما از شخصیت ایشان داشت و بسیار ستودنی است اگر چه بسیاری شما را نکوهش کردند ولی الان معنی حرفهای آن موقع شما را میفهمند ولی حیف که دیگر دیر شده و خسارات بسیاری در این سالها به کشور وارد شده است
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

جام مطلای برجام بد فرجام را، بالا نمی

جام مطلای برجام بد فرجام را، بالا نمی اگر برجام نبود آقای رئیس جمهور، سمّ مهلک آمریکایی،انگلیسی،صهیونیستی، در جام مطلای برجام بد فرجام را، بالا نمی‌کشید تا بعد از چند سال، هنوز هم از کرختی آن بیرون ناید و همچنان مدهوش باید که شاید فرجی این فرج را پر کند شاید. ادامه ... جام مطلای برجام بد فرجام را،...

آقای رئیس جمهور مردم را مسخره می‌کنید

آقای رئیس جمهور مردم را مسخره می‌کنید بالای 95% هواپیما سوران، مقامات دولتی و تجار داخلی و خارجی، و متمولین گردنکش و خوشگذران در ترکیه و تایلند و لندن و پاریس و . و ... هستند. رفتید نوکر أولاند شیطانک شده‌اید، و اقتصاد ورشکسته فرانسه را نجات داده‌اید، و معضل بیکاران کشوری را که رسماً اعلام...

رحلت پدر شهید احمد سلیمانی‌ساردو

 رحلت پدر شهید احمد سلیمانی‌ساردو عزیزان و بزرگواران، این منزلت والدین عادی (معمولی) است در پیشگاه با عظمت خداوند اعظم، اکبر، اسمع، و ابصر ...، حالا می‌شود و می‌توان ارج، عظمت، و کبریایی پدر و مادر شهیدان نورالله مرقدهم الشریف را، درک و توصیف کرد؟ ابدا، هرگز. هر کس ادعای فهم موقعیت والدین شهیدان را،...

چه روز،وچه نمازی است،آن یوم وصلاةالهی

چه روز،وچه نمازی است،آن یوم وصلاةالهی یادمان نرود که راه صعود به آن قله بس بلند و کهکشانی که اقتدای نماز جماعت به امامت آخرین حجت معصوم خدا، عجل الله تعالی فرجه الشریف باشد، تبعیت از ولایت مطلقه فقیه حضرت امام خامنه‌ای روحی فداه، است ولا غیر. منکران را به محاجه فرا می‌خواند. ادامه ... چه روزی...

نه منبر ستون دین، بل نماز است...

نه منبر ستون دین، بل نماز است... نظر به اینکه کمرم زیر بار سنگینی گناهانم خمیده است، و تحمل ... بس سنگین قضای نماز صبح هیچ یک از شما را ندارد، دعا می‌کنم که خداوند ما را تاسوعایی و عاشورایی راستین به حساب آورد، و جزو بر پا دارندگان حقیقی نماز واقعی، محسوب فرماید، توصیه می‌شود که...

هان ای مردم من پسر دختر رسول‌"ص"الله

هان ای مردم من پسر دختر رسول‌"ص"الله خدا کند ابن سعد زمان خود را پیدا کرده باشیم تا به غیر از مداحی، سینه‌زنی، نوحه‌سرایی، منبرروی، زنجیرزنی، تعزیه‌خوانی و نوشتن و گفتن هر ساله برای امام حسین علیه السلام، راه حضرتش را که «امر به معروف است» و رسم سماحتش را که «نهی از منکر است» رهرو و...

... فقط دیگر به دشمن ربطش ندهید ...

... فقط دیگر به دشمن ربطش ندهید ... این شخصی که جرأت و شهامت امضای سیاه‌نامه خود را ندارد، و در این متن کوتاه و رزیلانه، بیش از پانزده دروغ، تهمت، افترا و شایعه کذب را، رواج داده است، مخاطب این نوشتار نیست. زیرا وی لیاقت پاسخ را دارا نشده و نوشته‌اش فاقد ارزش است. اما این پاسخ...

کم‌کم رئیس‌جمهور و برخی مقامات ارشد

کم‌کم رئیس‌جمهور و برخی مقامات ارشد به راستی اگر من نویسنده و شمای خواننده این پرسش‌ها، در سال 61 ه – ق ، در همین سن و سال و موقعیت بودیم، چه می‌کردیم؟ مردانه به خودمان راست بگوییم. آیا در سپاه یزید و تحت سیطره ابن زیاد بودیم، یا یاری کننده مسلم بن عقیل"س" و سرباز...

رئیس‌جمهور و وزیرخارجه،چرا می‌ترسید؟

رئیس‌جمهور و وزیرخارجه،چرا می‌ترسید؟ جناب آقای رئیس جمهور، لطفاً یکبار دیگر فرمایشات الهی اباعبدالله علیه السلام را در این موقعیت طلایی که به هر دلیلی به دست آورده‌اید، به دقت بخوانید و ایمان خود را به انقلاب اسلامی ایران، امام خمینی و امام خامنه‌ای، اگر دارید تازه کنید و ولایی موضع بگیرید که حسینی...

تصور بفرمایید نهی از منکر دسته جمعی را

تصور بفرمایید نهی از منکر دسته جمعی را حالا تصور بفرمایید نهی از منکر دسته جمعی مسلمانان انقلابی را، از انواع مرتکبین منکراتی چون رشوه، اختلاس، دزدی، بی‌ناموسی، بی‌حجابی، بی‌عدالتی، پارتی‌بازی، قوم و خویش‌نوازی، زورگویان، زراندوزان، و ریاکاران و . و ...، در جامعه، آن وقت است که می‌بینید زندگی با مزه شده است و انسانیت معنی پیدا...